Догляд за шовком армані має має велике значення для збереження його зовнішнього вигляду. Доглядати за тканиною неважко. Варто лише дотримуватись певних правил. Отже, щоб випрати виріб з шовку армані в пральній машині слід дотримуватись таких рекомендацій:
- прати шовковий виріб при температурі до 30С, використовуючи режим “Делікатний” або “Шовк”;
- наприклад, піжаму з шовку армані краще прати в спеціальному сітчастому мішку, задля уникнення пошкодження тканини;
- використовувати рідкий пральний засіб, який призначений для шовкових виробів;
- для більшого ефекту можна додати кондиціонер для прання (він пом’якшить тканину та додасть їй приємного запаху);
- не використовувати агресивні засоби;
- не застосовувати відбілювач;
- не застосовувати режим викручування (після прання виріб потрібно загорнути в білий рушник, що позбутись зайвої вологи).
Як прасувати шовк армані?
Кожна тканина відрізняється за своїм типом та структурою, тому потрібно правильно підібрати режим прасування, щоб уникнути її пошкоджень, в тому числі пропалення. Поставити правильну температуру на прасці можна за допомогою регулятора (термостата), на якому нанесені позначки чи написи, які відображають режим чи вказують температуру.
Шовк армані слід прасувати при низькій температурі. На регуляторі праски така температура позначається режимом “Шовк”. Прасувати виріб з шовку армані рекомендується з виворітного боку, бажано у вологому стані. Якщо тканина надто суха, то можна злегка її відпарити.
Для відпарювання краще використовувати фільтровану воду, яка не містить солей та є м’якою. Так Ви уникните плям та розводів після прасування тканини.
Як сушити шовк армані?
Не рекомендується сушити шовк армані в сушильній машині. Рекомендується сушити в розправленому вигляді, бажано в горизонтальному положенні.
Догляд за шовком армані збереже його неповторний вигляд на довгі роки, а піжама чи костюм з цієї тканини стануть Вашим улюбленим одягом.