Постільна білизна з 100% бавовни

Вам подобається постільна білизна з 100% бавовни? У нас широкий асортимент дизайнів, тільки якісне пошиття та стійке забарвлення. Комплекти з бавовняних тканин різного переплетення: сатин, бязь, ранфорс, поплін. В інтернет-магазині 6 Гномів можна обрати комплект на будь-який смак, будь-якого розміру. Великий асортимент принтів та кольорів.

Найпопулярнішими є: бязь, ранфорс, сатин, поплін.
Бязь

Нитки в даній тканині переплетені хрестоподібно одна до одної. Тканина має довгий термін служби, міцна і зносостійка. Постільна білизна з бязі щільністю 120 г/м2 і вище вважається дуже якісною, має високі гігієнічні показники, невибаглива в догляді та практична у використанні.

Ранфорс

Використовується діагональне переплетення ниток. Переплетення тісніше ніж у бязі з сильним закручуванням . Завдяки цьому тканина ніжна на дотик, міцна та гладка. Щільність 120-130 г/м2. Ця практична тканина не потребує особливого догляду і дуже добре зарекомендувала себе на ринку постільної білизни.

Сатин

Тканину виготовляють шляхом подвійного переплетення ниток, в результаті чого вона є доволі щільною, має шовковисту та блискучу структуру. Середня щільність сатину 120-140 г/м2. Дужа гарна, приємна в користуванні тканина. Вона добре поглинає вологу, що дозволяє тілу дихати. Легкий та ніжний, сатин створює незабутнє почуття комфорту.

Поплін

Характерною ознакою попліну є те, що при переплетенні поздовжньої та поперечної нитки, використовуються нитки різної товщини. За своїми характеристиками нагадує бязь, а за зовнішнім виглядом – сатин. Поплін майже не мнеться, м’який та гладкий, має гарний зовнішній вигляд та блиск. Середня щільність попліну 110-120 г/м2, тому тканина міцна та добре зберігає форму.

Цікавий факт з історії!
За один рік людина може втратити до двох кілограмів шкіри, що залишається на постільній білизні.

top